Jdi na obsah Jdi na menu
 


Péče a starost o umělé nehty

Jak "žít" s umělými nehty?
V žádném případě si nesmíte myslet, že umělým zpevněním nebo prodloužením přírodních nehtů Vaše problémy s nimi končí!

Prvních pár hodin po modeláži, někdy i celý den budete mít pocit, že jsou vaše nehty těžší. Pokud jste nehtíky nikdy nenosili,  je doporučováno pro první modeláž tzv. "přirozenou délku nehtů" - odpovídá přibližně 3-4 mm délky volného okraje - špičky nehtů, zaručuje delší trvanlivost a spokojenost. Materiál, který se nanáší na vlastní nehet by měl být kvalitní, neagresivní umělá hmota. V žádném případě se žádná její složka neuvolňuje do lidského organismu, je šetrná vůči nehtům. Předpokládá se, že i slečna/žena která umělé nehtíky nosí, ví, že umělá hmota se dá neopatrným zacházením poškodit. V tomto případě - zlomit.

 

Ničí umělé nehty přírodní nehty?

Umělé nehty částečně lůžko narušují. Samozřejmě záleží na typu a kvalitě nehtu, ale záleží také na péči o ně. Narušení lze samozřejmě předejít při pravidelném doplňování a péči Rozdhodně se nedoporučuje tvz. "domácí" sundání, když ve většině případů dochází k poškození lůžka. V takovémto případě je lepší vyhledat pomoc odborníka.

 

Jak dlouho mi gelové nehty vydrží?

Záleží na kvalitě nehtu a jeho růstu. Jistým faktorem je také, jakou na činnosti ruce denně vykonávají. Proto je doplňování doporučováno cca každé 3-4 týdny.

 

Co mají a nemají gelové nehty rády?

Gelové nehty nejsou náročné na údržbu, není problém si nehtíky sama upravovat nebo třeba lakovat, ale nelíbí se jim kousání, dloubání či prudké nárazy. Tak jako pro Vaše ruce, tak i nehtíkům nedělají dobře úklidové saponáty, proto když se do této pro mnohé nelibé nečinnosti pustíte, vemte si určitě gumové rukavice. Takže kdybychom to shrnuli, tak nehtíkům nevadí voda, ani práce, ale vždy se musí dbát zvýšené opatrnosti!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 53987
Měsíc: 1041
Den: 23